NOWOŚĆ! Zielony syreni ogon dla najmłodszych

149.00 zł
  • Dzieci XS 2-4 lat

Zielony syreni ogon posiada bardzo realistyczny nadruk łusek.

Bez monopłetwy w zestawie!

Twoje dziecko marzy żeby zostać syrenką a jest za małe żeby pływać z płetwą? A może ma starszą siostrę która już jest syrenką i jej zazdrości?

Nasza nowa linia syrenich ogonków została stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach które są jeszcze za małe żeby pływać z monopłetwą. Syreni ogon nie posiada monopłetwy, ma otwarty cały dół dzięki czemu umożliwia pracę nóg. Można w nim chodzić, bawić się lub brodzić w wodzie.

Został stworzony z najwyższej jakości materiału do pływania rozciągliwego 4-stronnie, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do każdej sylwetki. W talii posiada wszytą gumkę, która zapewnia dodatkowe podtrzymanie. Tkanina posiada piękny wielokolorowy nadruk kolorowych łusek oraz syreniej płetwy dzięki czemu wygląda bardzo realistycznie. Przepięknie wygląda w rzeczywistości oraz wychodzi na zdjęciach!


Jak dbać o SYRENI OGON

  • Jak każdy materiał przy pocieraniu i noszeniu będzie pokazywał ślady użytkowania mogące objawiać się jego ścieraniem, zaciąganiem itd. Jest to normalne i nie wpływa na funkcjonalność produktu.
  • Po każdym użytkowaniu zarówno syreni ogon jak i monopłetwę należy opłukać słodką wodą oraz dokładnie wysuszyć. Nie należy trzeć ani nie wykręcać materiału w celu szybszego wysuszenia, może to go zniszczyć

UWAGA! Produkt przeznaczony jest tylko i włącznie dla osób umiejących pływać w stopniu bardzo dobrym! Używać tylko i włącznie pod opieką dorosłych na bezpiecznej, dostosowanej do umiejętności, głębokości!

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie