NOWOŚĆ! Rubinowy dla dorosłych - błyszczący syreni ogon + monopłetwa

399.00 zł
  • DOROŚLI 34/36


NOWOŚĆ! Tylko u nas! Tkanina dodatkowo jest pokryta błyszczącą warstwą dla efektu MOKRYCH łusek! Ogon posiada dodatkowe wzmocnienie przy końcach płetwy.

Piękny rubinowy syreni ogon z nową monopłetwą w zestawie!

Różowo-fioletowy syreni ogon posiada bardzo realistyczny nadruk łusek oraz płetwy.

Nasza nowa kolekcja "Perły Oceanu" została zainspirowana szlachetnymi kamieniami. Nadruk każdego ogonka przypomina inny, drogocenny kryształ.

Nasz syreni ogon wykonany został z najwyższej jakości materiału do pływania rozciągliwego 4-stronnie, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do każdej sylwetki. W talii posiada wszytą gumkę, która zapewnia dodatkowe podtrzymanie. Ogon nie spada, nie uciska ani nie uwiera podczas pływania zapewniając tym samym wspaniałą zabawę małej syrence. Tkanina posiada piękny różowo-fioletowy nadruk kolorowych łusek oraz syreniej płetwy dzięki czemu wygląda bardzo realistycznie. Dzięki nadrukowaniu małych rozbłysków ogon wygląda jakby się mienił. Przepięknie wygląda w rzeczywistości oraz wychodzi na zdjęciach  kolor czyni ogon unikalnym!


Wymiary:

Talia: 60-86 cm - po max rozciągnięciu

Biodra: 66-90 cm - po max rozciągnięciu

Długość od talii do kostki: 100-120 cm - po max rozciągnięciu


Poczuj się jak prawdziwa syrenka!

Nowy, udoskonalony design i kształt monopłetwy.

Jak dbać o swoją MONOPŁETWĘ i SYRENI OGON

  • Unikaj pocierania materiałem o szorstkie, nierówne powierzchnie ponieważ możesz go w ten sposób łatwo uszkodzić, co nie będzie uznane w przypadku reklamacji.
  • Unikaj uderzania i pocierania monopłetwą o twarde i nierówne powierzchnie, może to powodować ścieranie/rozprucie neoprenu, szczególnie na rogach płetwy, co może prowadzić do powstania dziury w syrenim ogonie.
  • Jak każdy materiał przy pocieraniu i noszeniu będzie pokazywał ślady użytkowania mogące objawiać się jego ścieraniem, zaciąganiem itd. Jest to normalne i nie wpływa na funkcjonalność produktu.
  • Po każdym użytkowaniu zarówno syreni ogon jak i monopłetwę należy opłukać słodką wodą oraz dokładnie wysuszyć. Nie należy trzeć ani nie wykręcać materiału w celu szybszego wysuszenia, może to go zniszczyć

UWAGA! Produkt przeznaczony jest tylko i włącznie dla osób umiejących pływać w stopniu bardzo dobrym! Używać tylko i włącznie pod opieką dorosłych na bezpiecznej, dostosowanej do umiejętności, głębokości!

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie