Nowość! Pastelowa rozgwiazda - BŁYSZCZĄCY syreni ogon + monopłetwa + bikini!

399.00 zł
  • M

Monopłetwy wyprzedane! Zestaw ponownie dostępny w połowie lipca 2019.

Nowość! Tkanina dodatkowo jest pokryta błyszczącą warstwą dla efektu "mokrych" łusek! Wzmocnione końce ogona dla lepszej ochrony.

Piękny, gradientowy syreni ogon z nową monopłetwą w zestawie!

Pastelowy, czerwono-niebieski syreni ogon posiada bardzo realistyczny nadruk łusek oraz płetwy. 

Nasz syreni ogon wykonany został z najwyższej jakości materiału do pływania rozciągliwego 4-stronnie, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do każdej sylwetki. W talii posiada wszytą gumkę, która zapewnia dodatkowe podtrzymanie. Ogon nie spada, nie uciska ani nie uwiera podczas pływania zapewniając tym samym wspaniałą zabawę małej syrence. Tkanina posiada piękny, pastelowy, czerwono-niebieski gradientowy nadruk kolorowych łusek oraz syreniej płetwy dzięki czemu wygląda bardzo realistycznie. Przepięknie wygląda w rzeczywistości oraz wychodzi na zdjęciach kolor czyni ogon unikalnym!

Poczuj się jak prawdziwa syrenka!

Nowość! Tylko u nas monopłetwa z nowym, udoskonalonym wkładem! Nie pęka i cudownie pracuje w wodzie! Pływanie jeszcze nigdy nie było takie proste!


Już teraz BIKINI w komplecie! Uwaga bikini ma inną rozmiarówkę niż ogonki:

bikini S - do syreniego ogona XS

bikini M - do syreniego ogona XS/S

bikini L - do syreniego ogona S

bikini XL- do syreniego ogona S/M


Jak dbać o swoją MONOPŁETWĘ i SYRENI OGON

  • Unikaj pocierania materiałem o szorstkie, nierówne powierzchnie ponieważ możesz go w ten sposób łatwo uszkodzić, co nie będzie uznane w przypadku reklamacji.
  • Unikaj uderzania i pocierania monopłetwą o twarde i nierówne powierzchnie, może to powodować ścieranie/rozprucie neoprenu, szczególnie na rogach płetwy, co może prowadzić do powstania dziury w syrenim ogonie.
  • Jak każdy materiał przy pocieraniu i noszeniu będzie pokazywał ślady użytkowania mogące objawiać się jego ścieraniem, zaciąganiem itd. Jest to normalne i nie wpływa na funkcjonalność produktu.
  • Po każdym użytkowaniu zarówno syreni ogon jak i monopłetwę należy opłukać słodką wodą oraz dokładnie wysuszyć. Nie należy trzeć ani nie wykręcać materiału w celu szybszego wysuszenia, może to go zniszczyć

UWAGA! Produkt przeznaczony jest tylko i włącznie dla osób umiejących pływać w stopniu bardzo dobrym! Używać tylko i włącznie pod opieką dorosłych na bezpiecznej, dostosowanej do umiejętności, głębokości!

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie