NOWOŚĆ! Błękit Oceanu dla dorosłych- błyszczący syreni ogon + monopłetwa

399.00 zł
  • DOROŚLI 34/36

NOWOŚĆ! Tylko u nas! Tkanina dodatkowo jest pokryta błyszczącą warstwą dla efektu MOKRYCH łusek! Ogon posiada dodatkowe wzmocnienie przy końcach płetwy.

Piękny syreni ogon w odcieniach oceanu z nową monopłetwą w zestawie! 

Niebiesko-zielony syreni ogon posiada bardzo realistyczny nadruk łusek oraz płetwy. 

Nasz syreni ogon wykonany został z najwyższej jakości materiału do pływania rozciągliwego 4-stronnie, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do każdej sylwetki. W talii posiada wszytą gumkę, która zapewnia dodatkowe podtrzymanie. Ogon nie spada, nie uciska ani nie uwiera podczas pływania zapewniając tym samym wspaniałą zabawę małej syrence. Tkanina posiada piękny niebiesko-zielony nadruk kolorowych łusek oraz syreniej płetwy dzięki czemu wygląda bardzo realistycznie. Przepięknie wygląda w rzeczywistości oraz wychodzi na zdjęciach kolor czyni ogon unikalnym!

Wymiary: 

Talia: 60-86 cm - po max rozciągnięciu

Biodra: 66-90 cm - po max rozciągnięciu

Długość od talii do kostki: 100-120 cm - po max rozciągnięciu

Poczuj się jak prawdziwa syrenka!

Nowość! Tylko u nas monopłetwa z nowym, udoskonalonym wkładem! Nie pęka i cudownie pracuje w wodzie! Pływanie jeszcze nigdy nie było takie proste!

Jak dbać o swoją MONOPŁETWĘ i SYRENI OGON

  • Unikaj pocierania materiałem o szorstkie, nierówne powierzchnie ponieważ możesz go w ten sposób łatwo uszkodzić, co nie będzie uznane w przypadku reklamacji.
  • Unikaj uderzania i pocierania monopłetwą o twarde i nierówne powierzchnie, może to powodować ścieranie/rozprucie neoprenu, szczególnie na rogach płetwy, co może prowadzić do powstania dziury w syrenim ogonie.
  • Jak każdy materiał przy pocieraniu i noszeniu będzie pokazywał ślady użytkowania mogące objawiać się jego ścieraniem, zaciąganiem itd. Jest to normalne i nie wpływa na funkcjonalność produktu.
  • Po każdym użytkowaniu zarówno syreni ogon jak i monopłetwę należy opłukać słodką wodą oraz dokładnie wysuszyć. Nie należy trzeć ani nie wykręcać materiału w celu szybszego wysuszenia, może to go zniszczyć

UWAGA! Produkt przeznaczony jest tylko i włącznie dla osób umiejących pływać w stopniu bardzo dobrym! Używać tylko i włącznie pod opieką dorosłych na bezpiecznej, dostosowanej do umiejętności, głębokości!

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie