Dmuchany Jednorożec - 24h

199.00 zł

Jednorożec - baśniowe stworzenie z magicznym rogiem, przypominające konia. Podobno pokazywał się i dawał pogłaskać tylko wybranym. Czy to będziesz Ty?

Nasz jednorożec ma piękny, złoty róg oraz tęczową grzywę i ogon. Jest jedyny w swoim rodzaju. Zapomnij o zwykłym materacu, nasze dmuchane zabawki nie tylko z powodzeniem zastępują materace ale dostarczają przy tym mnóstwo zabawy i pobudzają wyobraźnię. Każdy chce je mieć!

Wymiary po nadmuchaniu: 275x140x120 cm

Materac jest sygnowanym naszym logiem #POOLFUN oraz jest zapakowany w nasze piękne, designerskie pudełko. Wzorki po bokach opakowania można kolorować :) 

Dmuchany jednorożec wykonany jest z bardzo mocnego, wytrzymałego materiału. Każdy został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Gwarantujemy tylko najwyższą jakość!

Można go napompować zarówno pompką elektryczną jak i "nożną". 

Łatka naprawcza w zestawie.

Jak dbać o dmuchane zwierzaki:

  • Unikaj pocierania/uderzania/naciskania na nierówne, chropowate i ostre powierzchnie. Można tak przebić materiał co nie będzie uznawane w przypadku reklamacji
  • Unikaj nadmuchiwania swojego materaca do granic możliwości. Tak nadmuchany materac można łatwiej uszkodzić. Staraj się zawsze zostawić troszkę "luzu".

UWAGA! Produkt przeznaczony jest tylko i włącznie dla dzieci powyżej 14 roku życia i dorosłych, umiejących pływać w stopniu bardzo dobrym! Przed użytkowaniem zapoznaj się ze wszystkimi ostrzeżeniami dostępnymi TUTAJ oraz w każdym opakowaniu.

Podobne produkty

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie